3 Temmuz 2014 Perşembe

Hafif Makine Spin Avcılığı

 Spin avcılık çok keyifli ve bir o kadarda yorucu bir avcılık olması ile birlikte oldukça da tercih edilen bir spor haline dönüşmüştür. Spin avcılığında tutulan balıkların görüldüğü zaman her insanın spin avcılığı yapmak gibi girişimleri oluyor. Fakat bu girişimleri için gerekli olan birkaç malzeme vardır. Ayrıca şu detayı da göz önünde bulundurmakta fayda vardır ki o da spin avcılığında bazen eliniz boş dönmekte vardır.

Gerekli malzemelere bakıldığı zaman spin kamışı, spin olta makinesi ve spin avcılığın temelini oluşturan sahte balıktır. Bu ürünlerin özellikleri bellidir. Bunun yanında da balıkçılık malzemeleri üzerine oldukça çok marka vardır. Bu markalar arasında shimano spin makine de yerini almaktadır.

Genel özellik olarak shimano spin makine bilye sayısı önemlidir. Düşük sayıda bir bilyeli makine işimizi görmez. Minimum 4 bilyeden oluşması gerekmektedir. Bunun yanında ekstra olarakta makinelerin kafaları 1000 den 4000 e kadar olmalıdır. Makinenin çevirme oranın 5 in üzerinde olması gerekiyor ki sağlıklı sonuçlar alınabilsin. Birde bütün makinelerde olan özelliklerden biriside kalamadır. Genellikle kalamalar önden, fakat arkadan kalamalı olanları da vardır. Bu nedenden dolayı arkadan kalamalı olanı görseniz bile önden kalamayı seçiniz.

Özellik olarak shimano spin makine bu sayılmış olan bütün özellikleri barındırmak ile birlikte işin ustası markalar arasında da yerini almaktadır. Ana vatanı Japonya olan bu marka son yıllarda kendisini oldukça çok geliştirmiş ve giderekte önen çıkmaya başlamıştır. Ürünlerin fiyatları ve teknik özellikleri için mağazamızı ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Tüm Shimano Makineler İçin Tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder